Nastradini.com Paraqet: " Kenga Magjike 2007 "

Folder.. - Jan 01 1970 01:00:00 AM
Alberia - Ik tani.mp3Alberia - Ik tani.mp3 5569KB Oct 30 2007 09:48:07 PM
Alb Magji - Baby.mp3Alb Magji - Baby.mp3 5506KB Oct 30 2007 09:42:59 PM
Ani Cuedari - Ste ndijej.mp3Ani Cuedari - Ste ndijej.mp3 5087KB Oct 28 2007 04:32:21 PM
Anjeza Qosa - Dimension.mp3Anjeza Qosa - Dimension.mp3 4793KB Oct 30 2007 09:50:04 PM
Anjeza Shahini - Nxenesja me e mire.mp3Anjeza Shahini - Nxenesja me e mire.mp3 5387KB Oct 28 2007 04:35:54 PM
Aurela Gace - Hape veten.mp3Aurela Gace - Hape veten.mp3 3929KB Nov 04 2007 11:22:35 AM
Berkan - Dashuri kronike.mp3Berkan - Dashuri kronike.mp3 4973KB Nov 08 2007 11:11:05 PM
Besa  - Pa yllin tend.mp3Besa - Pa yllin tend.mp3 4395KB Oct 28 2007 04:38:47 PM
Blerina Matraku - U tha.mp3Blerina Matraku - U tha.mp3 5346KB Oct 28 2007 04:42:21 PM
Blerina Oso - Happy End.mp3Blerina Oso - Happy End.mp3 4600KB Nov 09 2007 05:20:48 PM
Burn - Nuk ja vlen.mp3Burn - Nuk ja vlen.mp3 4973KB Nov 09 2007 05:22:44 PM
Ciljeta - Serenata.mp3Ciljeta - Serenata.mp3 3163KB Oct 30 2007 09:53:28 PM
Djemt e detit - Ne udhekryq.mp3Djemt e detit - Ne udhekryq.mp3 6770KB Nov 09 2007 05:25:22 PM
Dona - Ku je sot.mp3Dona - Ku je sot.mp3 5879KB Oct 28 2007 04:50:03 PM
Dorina Muceku - S'dua.mp3Dorina Muceku - S'dua.mp3 5454KB Oct 28 2007 04:53:44 PM
Edita sopjani - Mu nuk ma nin.mp3Edita sopjani - Mu nuk ma nin.mp3 5101KB Nov 04 2007 11:00:52 PM
Elvana Gjata - Ku jeton dashuria.mp3Elvana Gjata - Ku jeton dashuria.mp3 5095KB Oct 30 2007 09:29:32 PM
Emi Bogdo - E shkuara shkon.mp3Emi Bogdo - E shkuara shkon.mp3 6492KB Oct 30 2007 09:32:05 PM
Emi Reci - Zjarr i Harruar.mp3Emi Reci - Zjarr i Harruar.mp3 5554KB Nov 09 2007 05:40:56 PM
Eranda Libohova ft Big Basta - Coko dhe kakao.mp3Eranda Libohova ft Big Basta - Coko dhe ... 4869KB Nov 04 2007 11:19:53 AM
Erga Halilaj - Pa kthim.mp3Erga Halilaj - Pa kthim.mp3 5608KB Nov 09 2007 05:27:32 PM
Ersira e Jetes - Energy.mp3Ersira e Jetes - Energy.mp3 3868KB Nov 04 2007 11:02:23 PM
Flaka Krelani - Nata.mp3Flaka Krelani - Nata.mp3 5515KB Nov 04 2007 10:56:54 PM
Flori ft Soni - Fluturimi.mp3Flori ft Soni - Fluturimi.mp3 3603KB Nov 03 2007 02:06:38 PM
GilanG dhe B2N - Wow.mp3GilanG dhe B2N - Wow.mp3 3464KB Oct 30 2007 10:13:36 PM
Gili - Mysafire nderi.mp3Gili - Mysafire nderi.mp3 4896KB Nov 09 2007 05:29:26 PM
Grupi 0290 - Jena.mp3Grupi 0290 - Jena.mp3 4838KB Nov 04 2007 11:04:16 PM
Hana Cakulli - U Sherova.mp3Hana Cakulli - U Sherova.mp3 3073KB Oct 28 2007 04:55:50 PM
Hermens - Ndijej.mp3Hermens - Ndijej.mp3 6213KB Oct 30 2007 09:34:35 PM
Jehona Sopi - Fustani i bardh.mp3Jehona Sopi - Fustani i bardh.mp3 3234KB Nov 03 2007 01:43:39 PM
Jetmir Hyseni - Princesh e kafeteris.mp3Jetmir Hyseni - Princesh e kafeteris.mp3 5022KB Nov 04 2007 10:58:52 PM
Joana - Me mungon.mp3Joana - Me mungon.mp3 5255KB Nov 09 2007 05:19:01 PM
Jorida Zaimi - Ti dikur si nje zot.mp3Jorida Zaimi - Ti dikur si nje zot.mp3 5282KB Oct 28 2007 05:03:28 PM
Julka - Bla Bla Bla.mp3Julka - Bla Bla Bla.mp3 5446KB Oct 30 2007 09:52:14 PM
Kastro Zizo - Gjinkalla qe dashurohet ne 2070.mp3Kastro Zizo - Gjinkalla qe dashurohet ne... 6021KB Oct 28 2007 05:07:22 PM
Lena - Plazhi i kujtimeve.mp3Lena - Plazhi i kujtimeve.mp3 4689KB Nov 09 2007 10:36:29 PM
Leonora Jakupi - Nje here ne jete.mp3Leonora Jakupi - Nje here ne jete.mp3 3335KB Oct 30 2007 09:35:59 PM
Lori - Amerika.mp3Lori - Amerika.mp3 3449KB Oct 28 2007 05:09:50 PM
Luari - Nuk te njoh.mp3Luari - Nuk te njoh.mp3 4671KB Nov 08 2007 11:09:08 PM
Marsida S & Arber A - Hapa dashurie.mp3Marsida S & Arber A - Hapa dashurie.mp3 4578KB Oct 28 2007 10:33:41 PM
Master Bass 25 - Kam stres.mp3Master Bass 25 - Kam stres.mp3 5002KB Nov 09 2007 07:13:59 PM
Mateus Froko - Pran zemres me ke.mp3Mateus Froko - Pran zemres me ke.mp3 4297KB Nov 09 2007 05:31:06 PM
Noisi - Vec per ty.mp3Noisi - Vec per ty.mp3 2934KB Oct 30 2007 10:12:15 PM
NRG Band - Hajde me mu ni nate.mp3NRG Band - Hajde me mu ni nate.mp3 3494KB Oct 31 2007 10:13:25 PM
Qelbaniks - Dua te dal dhe te kthehem prap.mp3Qelbaniks - Dua te dal dhe te kthehem pr... 5320KB Oct 28 2007 04:46:04 PM
Rrezarta Shkurta - Jo naten.mp3Rrezarta Shkurta - Jo naten.mp3 6904KB Oct 30 2007 09:38:45 PM
Samanta Karavella - Iluzion.mp3Samanta Karavella - Iluzion.mp3 5423KB Nov 09 2007 05:33:12 PM
Seldi - Goc trendi.mp3Seldi - Goc trendi.mp3 6316KB Oct 28 2007 05:13:51 PM
Shamsa dhe Big Basta - Erdhi Koha.mp3Shamsa dhe Big Basta - Erdhi Koha.mp3 4664KB Nov 09 2007 05:35:01 PM
Valbona Ostreni - Mike mediatike.mp3Valbona Ostreni - Mike mediatike.mp3 4341KB Nov 09 2007 05:36:41 PM
Valon Shehu - Mi mbyll syte.mp3Valon Shehu - Mi mbyll syte.mp3 5965KB Nov 04 2007 10:54:45 PM
Vedat Ademi - Mall qe djeg.mp3Vedat Ademi - Mall qe djeg.mp3 5122KB Oct 30 2007 09:40:48 PM
Vitmar Basha - Akoma Tona.mp3Vitmar Basha - Akoma Tona.mp3 5365KB Nov 09 2007 05:38:47 PM
Xhuli- Dhe sa koh.mp3Xhuli- Dhe sa koh.mp3 4524KB Nov 09 2007 10:41:51 PM

Fuqizuar nga Nastradini.com